rozhovor s girl

24. července 2009 v 8:56 | koloušek |  Miley

STARS: Miley Cyrus


Všechen čas teď Miley věnuje natáčení nového filmu The Last Song a koncertování, ale i přesto si na nás udělala čas a řekla nám pár svých top beauty triků, otevřeně promluvila o smrti kamarádky i o Nickovi z Jonas Brothers, který jí byl tehdy největší oporou!


 • Girl!: Miley, co je pravdy na tom, že končíš s "Hannah Montanou"?
  Miley: To je blábol! Samozřejmě, že nekončím. "Hannah Montana" je můj život! Nemám tušení, odkud se tahle fáma mohla vzít. Natáčet "Hannah Montanu" byla neuvěřitelná zábava! A to jak v seriálu, tak ve filmu.
 • Girl!: Prozradíš nám "pikošky" z natáčení?
  Miley: To, že se mnou ve filmu hrál i můj táta, všichni vědí. A to bylo docela zábavné! Když jsem měla mít líbací scénu, sledoval mě jako ostříž, co a jak s Lucasem děláme, aby to náhodou nezašlo někam dál. Jinak myslím, že kdyby trvalo natáčení trochu déle, možná bych se do Lucase zamilovala. Je to úžasný bavič, věčně má v kapse nějakou blbinu nebo vtípek a je moc milý. Ale na sbližování nebyl čas. Stali se z nás aspoň hodně dobří kamarádi. Nebudu vám ale lhát! Líbačka s ním byla dost vášnivá:-)
 • Girl!: Už víš, co budeš dělat o prázdninách?
  Miley: Ty se mě netýkají! Budu točit nový film The Last Song a v každé volné chvíli koncertuju. Na lenošení není vůbec čas. Někdy mě to mrzí, protože moje kámošky budou u vody se svými kluky a já budu zavřená ve studiu. Snad až bude hotovo, třeba někdy na podzim s kámoškami vyrazíme k moři.
 • Girl!: Postrádáš někdy normální teenagerovský život?
  Miley: Někdy možná maličko. Přestože jsem hodně na cestách, dělám úplně normální věci jako ostatní holky. Chodím s kámoškami nakupovat nebo do kina, objednávám si pizzu s kolou nebo pořádám DVD večery a pyžamové párty.
 • Girl!: A najdeš si ještě chvíli na svého kluka?
  Miley: Bohužel ne! Už jsem single. Myslím si, že by to se mnou při mém bláznivém životě nikdo nevydržel. Jsem neustále v tahu a jsem všude sledovaná. Takhle se vést vztah vážně nedá. To byl taky jeden z důvodů rozchodu s Justinem. I když jsme se měli moc rádi, prostě toho na nás bylo nějak moc!


  Zdroj: Profimedia.cz

  Miley bude znovu zpívat na plátně

  Spisovatel Nicholas Sparks pro Miley napsal knížku jménem The Last Song, která sice vyjde až na podzim, ale už teď se zpracovává do filmové podoby. Miley si zahraje rebelku, která musí strávit prázdniny u svého táty, s nímž nemá zrovna dobré vztahy! Jak jinak může tahle "disneyovka" skončit než happyendem... Postupně se tihle dva totiž začnou sbližovat díky svému společnému koníčku, kterým je hudba! Navíc, Miley potká úžasného kluka, se kterým zažije dooost romantické i vášnivé scény. Je jím sexy hezounek Liam Hemsworth. Máš se tedy rozhodně na co těšit!

 • Girl!: Znamená to, že s kluky vůbec neflirtuješ?
  Miley: Ale to jo! Baví mě si s kluky trošku hrát a motat jim hlavu, ale to je všechno. Mezi kluky mám spíš kamarády. Zažíváme spolu spoustu legrace, ale o víc tu nejde! Navíc mi připadá skvělé být holkou, kterou nikdo nedostane:-)
 • Girl!: A to jsi mi nahrála! Nick Jonas je tvůj dobrý kamarád, nebo jsi s ním někdy chodila, jak se často psalo?
  Miley: Nick mi stál celý rok po boku a ukázal se jako nejlepší kamarád, jakého jsem kdy měla. Byl mojí oporou a vším, co jsem potřebovala, abych se dostala z tragédie, která se před dvěma lety stala. Zemřela moje nejlepší kamarádka a já se úplně sesypala.
 • Girl!: To je mi moc líto, Miley! A co se tvé kamarádce stalo?
  Miley: Byla velmi nemocná a už se bohužel nemohla uzdravit. Měla nemoc, která se jmenuje mukoviscidóza. Je to dědičné onemocnění látkové výměny, při kterém se v orgánech, jako jsou například plíce, tvoří tuhý, zánětlivý hlen, který všechno ucpe. Tenhle hlen byl živá půda pro bakterie a postupem času zničil okolní tkáně. Prostě strašné! O téhle nemoci jsem si zjišťovala snad všechno, ale nemohla jsem kámošce už nijak pomoct. Nikdy na ni nezapomenu!
 • Girl!: A v těchto těžkých chvílích ti byl Nick nablízku?
  Miley: V tu dobu jsem byla na turné a nemohla jsem jít ani na pohřeb. Bylo to šílené a myslela jsem, že se fakticky zblázním! Byla jsem úplně vyřízená a do toho jsem MUSELA koncertovat a bavit lidi. Celou dobu se mnou byl Nick, pečoval o mě a staral se o mě každou vteřinu. Bez něho bych byla ztracená!
 • Girl!: Mluvíš o něm opravdu krásně, nechybí ti?
  Miley: Popravdě ano! V životě jsem asi neměla ještě nikoho tak ráda jako Nicka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
moje pixelky
purplelovecloud6Dommie/d-works.sblog.czDommie/d-works.sblog.czDommie/d-works.sblog.czPhotobucketFunny!617!chibi_white_01.gif image by Lowinka2eulb4i.gif image by LowinkaObrázek “http://imc.lide.cz/smiles/485f7b2ba4f671ee8f030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.02-1.gif image by SaliskoPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting12blu.gif picture by ijkl_gumataotaoMusic


free counters